Незабаром наймолодші ліцеїсти закінчать перший навчальний рік - рік напруженої праці та цікавих відкриттів. Вони вже здобули першу шкільну перемогу - навчилися читати, писати, ввічливо спілкуватися, вивчили Буквар! З нагоди такої радісної події першокласники разом із своєю першою вчителькою Світланою Пуршегою та гостями свята побували на «Буквариковому балі». Щоб потрапити на бал, на малят чекало багато випробовувань: вони мали довести Королю Букварю, що знають всі букви, вміють читати, декламувати вірші, співати, танцювати, допомагати один одному, гарно поводитися, як годиться у вишуканому товаристві. Викликів було багато, але дітки впоралися і отримали безліч яскравих вражень та позитивних емоцій.
План роботи
- Головна сторінка
- Історія ліцею
- Навчальний процес
- Правила прийому
- Публічна інформація
- Ліцензія
- Освітня програма
- Моніторинг
- Фактична мережа
- Педагогічний колектив
- Положення
- План роботи
- Статут ліцею
- Кадровий склад
- Атестація
- Інформація для учнів
- Інформація для батьків
- Бібліотека
- Протоколи підручників
- Виховна робота
- Булінг
- Профорієнтація
- Сторінка психолога
- Скринька порад під час повітряної тривоги
- Безпечний інтернет
- Звіти
- Сторінка соціального педагога
- Фінанси
30 квітня, 2025
28 квітня, 2025
25 квітня в м.Косів на базі Інституту декоративно - прикладного мистецтва відбувся конкурс "УКРАЇНА ЄДИНА»,в якому взяли участь учні нашого ліцею та стали переможцями: Харінчук Ірина, учениця 6 класу, - І місце в номінації "Писанкарство"( керівник Марія Дроняк); Гріздак Юлія, учениця 7 класу, - І місце в номінації "Вишивка" (керівник Марія Морощук). Дякуємо нашим дівчаткам за наполегливість та старання, а педагогиням - за розвиток юних талантів та кропітку працю.
11 квітня, 2025
Не я б’ю, верба б’є,
09 квітня, 2025
Писанка – це не просто розфарбоване яйце, а справжній витвір мистецтва та символ Великодня. Кожен візерунок, кожна лінія має своє значення, що сягає корінням у давнину. Від геометричних орнаментів до зображень рослин і тварин, писанки несуть у собі побажання здоров'я, достатку та захисту. Це унікальна традиція, яка передається з покоління в покоління, зберігаючи красу та глибокий зміст.