Правила прийому

 Правила прийому до закладу освіти

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про загальну середню освіту

(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1999, № 28, ст.230)

 Документ 651-14, чинний, поточна редакція - Редакція від 28.09.2017, підстава 2145-19

 Стаття 18. Зарахування учнів

 1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

 2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

 {Частина друга статті 18 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2145-VIII від 05.09.2017}

 3. Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти.

Порядки зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів спеціалізованої освіти затверджуються центральними органами виконавчої влади, що забезпечують формування та реалізують державну політику у відповідній сфері.

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до приватних і корпоративних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти визначається засновником (засновниками).

 {Частина третя статті 18 в редакції Закону № 2145-VIII від 05.09.2017}

 4. Зарахування учнів до загальноосвітньої санаторної школи (школи-інтернату) проводиться у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері освіти та центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я.

 5. Направлення учнів (вихованців) до шкіл соціальної реабілітації та дострокове звільнення їх із цих навчальних закладів здійснюються за рішенням суду.

 {Частину шосту статті 18 виключено на підставі Закону № 2145-VIII від 05.09.2017}

 7. Зарахування учнів до ліцеїв, приватних закладів загальної середньої освіти і закладів спеціалізованої освіти дозволяється проводити на конкурсних засадах.

Зарахування учнів до інших закладів загальної середньої освіти дозволяється на конкурсних засадах лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність цього закладу. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи.

 {Статтю 18 доповнено частиною 7 на підставі Закону № 3701-VI від 06.09.2011; в редакції Закону № 2145-VIII від 05.09.2017} 

 

Розмір плати за навчання, підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації здобувачів освіти

Навчання здійснюється на безоплатній основі за державні кошти.

 

Наявність гуртожитків та вільних місць у них, розмір плати за проживання

2023-2024 н.р.

Роботу пришкільного інтернату призупинено у зв'язку з відсутністю приміщення

2022-2023 н.р.

Роботу пришкільного інтернату призупинено у зв'язку з відсутністю приміщення

2021-2022 н.р.

Роботу пришкільного інтернату призупинено у зв'язку з відсутністю приміщення

2020-2021 н.р.

Роботу пришкільного інтернату призупинено у зв'язку з відсутністю приміщення

2019-2020 н.р.

Роботу пришкільного інтернату призупинено у зв'язку з відсутністю приміщення

 2018-2019 н.р.

Діє пришкільний інтернат ДО 15.04.2019 року. Проживання безкоштовне (для пільгових категорій). Прийом згідно заяви одного з батьків чи опікуна на ім’я директора школи та документів, що засвідчують необхідність проживання в пришкільному інтернаті.

 2017-2018 н.р.

Діє пришкільний інтернат. Проживання безкоштовне. Прийом згідно заяви одного з батьків чи опікуна на ім’я директора школи та документів, що засвідчують необхідність проживання в пришкільному інтернаті.

 

 Мова (мови) освітнього процесу

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про освіту

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2017, № 38-39, ст.380)

Документ 2145-19, чинний, поточна редакція — Прийняття від 05.09.2017

Стаття 7. Мова освіти

1. Мовою освітнього процесу в закладах освіти є державна мова.

Держава гарантує кожному громадянинові України право на здобуття формальної освіти на всіх рівнях (дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої), а також позашкільної та післядипломної освіти державною мовою в державних і комунальних закладах освіти.

Особам, які належать до національних меншин України, гарантується право на навчання в комунальних закладах освіти для здобуття дошкільної та початкової освіти, поряд із державною мовою, мовою відповідної національної меншини. Це право реалізується шляхом створення відповідно до законодавства окремих класів (груп) з навчанням мовою відповідної національної меншини поряд із державною мовою і не поширюється на класи (групи) з навчанням українською мовою.

Особам, які належать до корінних народів України, гарантується право на навчання в комунальних закладах освіти для здобуття дошкільної і загальної середньої освіти, поряд із державною мовою, мовою відповідного корінного народу. Це право реалізується шляхом створення відповідно до законодавства окремих класів (груп) з навчанням мовою відповідного корінного народу України поряд із державною мовою і не поширюється на класи (групи) з навчанням українською мовою.

Особам, які належать до корінних народів, національних меншин України, гарантується право на вивчення мови відповідних корінного народу чи національної меншини в комунальних закладах загальної середньої освіти або через національні культурні товариства.

Особам з порушенням слуху забезпечується право на навчання жестовою мовою та на вивчення української жестової мови.

2. Заклади освіти забезпечують обов’язкове вивчення державної мови, зокрема заклади професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти - в обсязі, що дає змогу провадити професійну діяльність у вибраній галузі з використанням державної мови.

Особам, які належать до корінних народів, національних меншин України, іноземцям та особам без громадянства створюються належні умови для вивчення державної мови.

3. Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування, насамперед англійської мови, в державних і комунальних закладах освіти.

4. У закладах освіти відповідно до освітньої програми можуть викладатися одна або декілька дисциплін двома чи більше мовами - державною мовою, англійською мовою, іншими офіційними мовами Європейського Союзу.

5. За бажанням здобувачів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти заклади освіти створюють можливості для вивчення ними мови корінного народу, національної меншини України як окремої дисципліни.

6. Держава сприяє створенню та функціонуванню за кордоном закладів освіти, у яких навчання здійснюється українською мовою або вивчається українська мова.

7. Особливості використання мов в окремих видах та на окремих рівнях освіти визначаються спеціальними законами.

 

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Наявний зручний під’їзд до школи;

Психологічна служба школи готова до психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, співпраці з їх батьками або особами, що їх замінюють;

Педагогічний колектив володіє потенціалом для використання відповідних форм і методів навчально-виховної роботи з дітьми, що мають особливі освітні потреби.

 


УКРАЇНА
Красноїльський ліцей
Верховинської селищної ради

                                                                          Наказ

 01.09.2023р.                            с.Красноїлля                              № 11-у

Про зарахування дітей до 1 класу.

    Відповідно до Порядку  зарахування, відрахування  та переведення  учнів до державних та  комунальних закладів освіти  для здобуття  повної загальної середньої освіти , затвердженого наказом  міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367, наказу Міністерства освіти і науки України від 20 березня 2023 р.№ 274 «Про деякі питання  організації здобуття загальної середньої освіти  та освітнього процесу  в умовах воєнного стану в Україні»

НАКАЗУЮ:

Зарахувати до 1 класу 16 учнів.

 Директор ліцею                                             М.Д.Шкіндюк


Про зарахування у 1 клас (2022)

Наказ

від 25.05.2022 р.                         с. Красноїлля                        № 3-у

 Про зарахування дітей до 1 класу

 Відповідно до порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367, наказом Міністерства освіти і науки України від 28.03.2022 р. № 274 «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні»

 НАКАЗУЮ:

Зарахувати до 1 класу 17 учнів

 Директор ліцею                         М.Д.Шкіндюк

  

Про зарахування у 1 клас (2021)

Красноїльський ліцей

 Наказ

 від 17.05.2021 р.                      с. Красноїлля                          № 4у

 Про зарахування

дітей до 1 класу

  На виконання Закону України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. №367, з метою запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», забезпечення права на освіту та належної організації проведення прийому дітей до 1 класу, на підставі заяв батьків

 НАКАЗУЮ:

Зарахувати до 1 класу у кількості 16 дітей.

 Директор ліцею                   М.Д.Шкіндюк

 

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар